VVD wil ontslagrecht versoepeld hebben

Als het aan de VVD ligt, komt er meer duidelijkheid op de arbeidsmarkt voor zowel werkgevers als werknemers. In de Wet Werk en Zekerheid, waar momenteel in de Tweede Kamer over wordt gepraat, wordt het ontslagrecht eenvoudiger gemaakt. Deze hervorming is een initiatief van de VVD. “Het nieuwe ontslagstelsel biedt, naar de wens van de VVD, veel meer duidelijkheid voor werkend Nederland. Grote winst is dat het systeem voortaan een stuk sneller en goedkoper wordt. Dat voorkomt onnodig lange ontslagprocedures en hoge ontslagvergoedingen. Ik ben ervan overtuigd dat werkgevers voortaan eerder mensen zullen aannemen,” aldus Tweede Kamerlid Cora van Nieuwenhuizen.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>