VVD wil dat GGD stopt met vragenlijsten

Als het aan de VVD ligt, zijn de vragenlijsten met vragen over seksueel gedrag die de GGD momenteel afneemt aan jongeren binnenkort verleden tijd. De partij vindt het niet kunnen dat de jongeren op deze leeftijd worden lastiggevallen met dergelijke vragenlijsten. Het zou een onvoorstelbare, onnodige en onwenselijke inbreuk zijn op hun persoonlijke levenssfeer.

Bekijk hier de vragenlijst (PDF)

“Jongeren worden ongericht bevraagd over hun seksueel gedrag, daarmee komen de GGD’ers tot ver in de slaapkamer. Wij vinden het onwenselijk om jongeren tot in detail te bevragen over hun seksueel gedrag of andere persoonlijke ervaringen,” – Brigitte van der Burg, woordvoerder jeugdzorg.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>