Partijvoorzitter Benk Korthals stopt

benk_korthals_2901dBenk Korthals stopt in mei dit jaar als partijvoorzitter van de VVD. Zijn eerste termijn zit er dan op. Hij heeft in een brief aan het partijbestuur laten weten geen tweede termijn te willen.

Als partijvoorzitter zette Korthals zich oa. in om de integriteitregels van de VVD aan te scherpen, mede naar aanleiding van corruptieonderzoeken rond senator Jos van Rey en een affaire rond gedeputeerde Ton Hooijmaijers.

Korthals was voordat hij partijvoorzitter werd jarenlang Kamerlid voor de VVD. In kabinet-Kok II was hij minister van Justitie, tijdens het kabinet-Balkenende I was hij minister van Defensie.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>